O společnosti

Vlastníme flotilu přenosových vozidel a bezdrátových systémů.

V mezinárodním měřítku má O2 TV Production rozsáhlé zkušenosti s implementací služeb třetích stran pro rozsáhlé televizní operace, jako například národní šampionáty, evropské soutěže, mistrovství světa. Společnost zajišťuje nejmodernější televizní technologie pro živé přenosy, včetně RF systémů pro vysílání z letadel, systémů LTE, cineflexu, kamerových jeřábů a robotických kamer a remote production.

Napsali o nás

O2 TV Production jsme si vybrali pro jejich rozsáhlé zkušenosti s mezinárodní tvorbou živých přenosů a spolehlivost. Se službami v minulých ročnících Prague Playoffs jsme byli velmi spokojeni a těšíme se na další spolupráci v ročnících následujících.

O2 TV Production nám poskytuje kompletní servis pro zajištění přenosů na kanálech vyráběných v O2TV s.r.o. Především jde o první fotbalovou a hokejovou ligu, včetně ligy mistrů, které se konají na území ČR. Spolupracujeme na víc než 250 přenosech ročně.

S O2 TV Production nás pojí dlouhodobá spolupráce zejména při zapůjčování přenosových vozů na fotbalové zápasy. Naše kooperace měla vždy hladký průběh, ze strany O2 si vážíme profesionálního přístupu a flexibility. Jelikož je TV Nova i O2 součástí skupiny PPF, věříme, že se naše spolupráce v budoucnu prohloubí.

S O2 TV Production sme boli veľmi spokojní od úvodného stretnutia až po samotné vysielanie. Priamy prenos našich pretekov na TV stanici Eurosport je predovšetkým ich výsledkom a organizácii režiséra Karla Jonáka s profesionálnym českým a francúzskym tímom. Ich skvelú prácu ocenila aj svetová cyklistická federácia UCI slovami: „Skvelý prvý rok živého vysielania. Vynikajúca prezentácia s veľmi priateľskou pracovnou organizáciou.“.

Ke spolupráci s O2 TV Production jsme se dostali na základě doporučení, i přesto jsme byli profesionalitou jejich služeb velmi příjemně překvapeni - je to koncert, pokud svoji práci odvádějí kompetentní lidé, kteří spolu harmonicky kooperují. Neméně oceňuji rychlou a pružnou dohodu a spolehlivost. To vše jsou důvody, proč služeb O2 TV Production využíváme opakovaně.

O2 TV Production je tým plný profesionálů, který nám jako partner zařizuje zcela bezchybný přenos a technické zázemí. Se službami a přístupem jsme byli vždy maximálně spokojeni a je radost spolupracovat po boku někoho takového a posouvat hranice sportovních přenosů.

Za Olympijské tréningové centrum x-bionic sphere sme s O2 Production TV spolupracovali na viacerých významných medzinárodných eventoch v rôznych športoch, v rámci ktorých spolupráca vždy bola nastavená na korektnej a profesionálnej úrovni. Či už to bolo niekoľko ročníkov Mastrovstiev sveta v strednom triatlone The Championship alebo parkúrové podujatie Longines FEI Jumping Nations Cup, kde sme hľadali partnera, ktorý dodá 100% produkt, tím okolo Rosťa Susla z O2 Production TV vždy predčil načil očakávania. Nie len prípravou na dané podujatie, ich odbornou znalosťou, ale aj povedomím o danom športe v snahe zachytenia toho najlepsšieho pre oko diváka.  Rosťo a jeho tím dokážu pracovať aj v tých najviac vyťažených momentoch efektívne a v momente, keď všetci zainteresovaní rozprávajú o tom ako sa veci nedajú, sú to práve oni, ktorí hľadajú riešenia. Práca s O2 Production TV je určite garanciou kvality.

Napište nám

O2 TV Production
O2 Czech Republic a.s.
Za Brumlovkou 266/2,
140 22 Praha 4 – Michle
Česká republika

Zobrazit na mapě